Novinka - Vítáme u nás novou League of Legends sekci!

Vítáme u nás novou League of Legends sekci!

Vítáme u nás novou League of Legends sekci!

napsal Michal Hrdlička - 11.02.2018

Dark Tigers po rebornu je znám především svojí CS:GO, Hearthstone a Fifa sekcí. Pro letošní rok jsme se chtěli rozšířit o další eSport titul, ve kterém podpoříme nadějné hráče. Přesto, že jsme spíše uvažovali o PUBG nebo Battalion 1944 týmu, rozhodli jsme se právě pro League of Legends. Důvody jsou jednoduché a jsou to hlavně turnaje na lokální scéně, které v těch dvou titulech zatím chybí. Věříme, že je to jen otázka času, ale letos jsme dali přednost LoL sekci.

 

 

Druhým důvodem je tým, se kterým jsme podepsali smlouvy. Tento tým sledujeme cca měsíc a výsledkově to není vůbec špatné. Aktuálně vede Tiger Masters tabulku a také se dokázal kvalifikovat do Hitpoint Masters. Včera si navíc již pod naší organizací došel pro vítězství v nightcupu na Playzone a 100 MČR bodů.

 

Sestava:


Ondrej "Wondro" Kenda - TOP
Dominik "DyBer" Beran - Jungle
Lukáš "Skot" Bělohlávek - MID
Jan "shy jan" Mlnářík - ADC
Dominik "Ovčák" Šilhánek - Support

 

Vyjádření kapitána týmu Dominika "Ovčák" Šilhánka

Zdravím všechny fandy Dark Tigers! Jsme nová LoL sekce, a hodláme udělat díru do scény. Jsem rád, že můžeme reprezentovat organizaci jako Dark Tigers. Plán je jednoduchý: vyhrát mistrovství ČR a SK. Sledujte naše výkony a podpořte nás jako celek.